VW vpoklic diesel vozil z prirejeno SW

Splošne avtomobilistične debate. Zaželjena navezava na VW.

Kraj: Ljubljana

Re: VW vpoklic diesel vozil z prirejeno SW

Odgovor Napisal/-a morfejb » 07. dec 2017 13:47

riki napisal/-a:A ni tako, da bi moral preden si na vpoklic peljal avto peljat na rsr da naredi kopijo originalne mape in potem po udpate-u peljat spet tja da ti spet naloži original? :-k

Jest sem jih klical in ni potrebno narediti kopije, pred poosodobitvijo. Sami pridobijo prvotno originalno programsko opremo za tvoj avto. Dva dni prej jih pokličeš, jim poveš podatke in pripravijo zadevo.

Kraj: Jesenice

Odgovor Napisal/-a chux » 07. dec 2017 23:46

morfejb napisal/-a:
riki napisal/-a:A ni tako, da bi moral preden si na vpoklic peljal avto peljat na rsr da naredi kopijo originalne mape in potem po udpate-u peljat spet tja da ti spet naloži original? :-k

Jest sem jih klical in ni potrebno narediti kopije, pred poosodobitvijo. Sami pridobijo prvotno originalno programsko opremo za tvoj avto. Dva dni prej jih pokličeš, jim poveš podatke in pripravijo zadevo.

točno tako so tudi meni povedali. No včeraj se je pri meni pojavil še program z start-stop in mi na displayu pokaže error, najbrž je tudi to povezano s tem... Imam namen čimprej peljati na rsr in reskirati tistih 100 eur, mi je pa prijazna gospa preko telefona še povedala, da, ko naredijo ''downgrade'' SW naredijo tako, ko bodo na servisu ali tehničnem kdaj preverjali SW bo pisalo, da je novi.

Odgovor Napisal/-a trolika » 20. dec 2017 21:01

Torej se je smiselno prijaviti na to prijavwo za odskodnino? Hvala

Prejšnja

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost